SDS Pileli Sineklik Sistemleri

SDS Pileli Sineklik Sistemleri

SDS Pileli Sineklik Sistemleri

SDS Pileli Sineklik Sistemleri, katlanır pileli tüller sayesinde plise sinekliğin istenilen yerde durmasına imkan sağlar. Dekoratif görünüm, kolay kurulum ve kullanım olanağı sağlar. Alt eşik ile rahat hareket imkanı veren, basitçe el ile istenilen yöne hareket ettirilebilen, çok renk seçeneğine ve gizli ayar sistemi, maksimum koruması ve yenilikçi dizaynı ile Hatüpen‘de sizleri bekiyor. Pimapen‘in Ankara’daki adresi Hatüpen SDS Pileli Sineklik kalitesini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor.

Özellikleri:

  • Kapalı Profil Sistemi: Bu sistem sayesinde profilinize açma ve kapama sırasında toz, kir gibi yabancı maddeler girip orada birikinti yapmaz.
  • Tül: Tül sistemi ile yedek kartuş ile gerektiğinde değiştirilebilir. Tül renkleri siyah ve gridir. Tüller %100 polyesterdir. Pileli tül, dekoratif, kompakt ve temizlenebilir özelliktedir.
  • Duble sistem: 3150 mm’ye kadar standart, 6000 mm’ye kadar özel üretim ile duble olarak çalışabilmektedir.
  • Gizli ayar sistemi: Bu sayede ayarlama mekanizması her türlü dış ortama karşı korunaklı olup, ayar mekanizması ile çok rahat bir şekilde tüm gergi sistemi ayarlanır.
  • Profil ayar gizleme çıtası: Ayar mekanizmasını gizler ve uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • Ayarlanabilir boy: Hem boyu hem yüksekliği istenilen ölçüde kesilip ayarlanabilirdir, stoklu çalışma imkanı sağlar.
  • Yaysız sistem: Manuel kullanılan bir sistem olarak tasarlanmıştır. Yay kullanılmaz. Böylece hem sessizdir, hem de uzun yıllar bozulmadan çalışır.
  • Tül sarma sistemi: Tül-ip germe sistemi tülün gergin ve sıkı olmasını sağlar. Manuel olarak düzgün ve pürüzsüz çalışma olanağı sağlar. Kolay ve hızlı kontrol mekanizması içermektedir. Basitçe, el ile istenilen yöne hareket ettirilebilir ve istenildiği yerde durma imkanı sağlar.

SDS Pileli Sineklik Sistemleri de Hatüpen’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir