Pimapen Pencere Kullanımı

Hatüpen Pencere Sistemleri olarak biz, hem estetiğe hem de doğaya önem veriyoruz. Bu nedenle, Pimapen PVC pencere ve kapılarınızın, panjurlarınızın, sinekliklerinizin uzun ömürlü olması için size bu sistemleri nasıl kullanmanız gerektiğini anlatıyoruz.

Öncelikle; bu kılavuz ile kapı ve pencerelerinizin değişik bileşenlerini size tanıtmak, kullanımına, bakımına ve onarımına ilişkin birkaç öneride bulunmak istiyoruz. Pencere ve kapılarınızın bütün özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için, bu kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanızı ve yer işareti olarak saklamanızı öneriyoruz. Kullanımdan kaynaklanabilecek problemlerden kaçınabilmeniz ve garanti haklarından yararlanabilmeniz için, bu kullanım kılavuzunda belirtilen hususlara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Pvc pencere ve kapıların Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca tespit ve ilan edilen kullanım ömrü 10 yıldır.

Pimapen PVC Pencere Sistemleri, statik özelliklerini arttırmak amacıyla içlerine konulan galvanizli destek saclarıyla güçlendirilmiş Pvc profillerden oluşmaktadır. Kasa-kanat-cam arasında sızdırmazlığı sağlayan özel contalar mevcuttur. Kanatların açılıp kapanması donanımlar (aksesuarlar) sayesinde olmaktadır. Doğramanızın kanadını açtığınızda iç çerçevede PİMAPEN yazısını ve kullanılan serinin adını görebilirsiniz. Pimapen PVC Pencere Sistemleri 6 ayrı seri, storbox panjur, pimablock kepenk ve alüminyum giydirme sistemleri ile zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

Pimapen Pencere Kullanımı” hakkında 1 yorum

  1. Merhabalar yeni ev aldim insaat kabasını temizlerken ahşap görünümlü pencerelerde çok boyalar vardı eşim tineri direk kuru bir fırçaya sürüp pencerelere sürdü biz hemen sildik ama beyaz beyaz kalıntilar var kaç kere sildiysem çıkması hala daha duruyor ne yapabilirim cila yapsak gider mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir